Yayıncılar için tavsiye edilen 5 kayıt cihazını sizler için derledik!

Oyun sektörü gelişiyor ve oyunlar çok daha fazla bellek ve depolama alanı istemeye başlıyor. Çok güçlü sistemler bile yeni nesil oyunları oynarken ısınıyor ve aynı zamanda oynadığımız oyunları bir program yardımı ile kayıt alıyorsak bu bilgisayara ekstra bir yük bindiriyor. Özellikle yayıncıların işini oldukça kolaylaştıracak birçok kayıt cihazı piyasada mevcut. Bu cihazlar sayesinde bilgisayarda oynanılan oyunu kayıt ederken bilgisayarın yükünü oldukça azaltabiliyoruz. Biz de bu listemizde alabileceğiniz en iyi 5 kayıt cihazını sizler için listeledik, umarız beğenirsiniz!

1) Elgato Game Capture HD60 S

Yeni başlayanlar için en ideal kayıt cihazı olan Elgato Game Capture HD60 S, 1080p 60FPS kayıt yapabilen ve USB 3.0 portu bulunan bu cihaz. Uygun fiyatı ve kaliteli kayıt yapabilmesi ile yeni başlayanlar için tavsiye ediliyor.

2) AverMedia Live Gamer Portable 2 Plus

Kaliteli ve ortalama fiyatı ile oldukça beğenilen bir kayıt cihazı olan AverMedia Live Gamer Portable 2 Plus, 1080p 60FPS çekim ve USB 3.0 portu özelliklerine sahip ayrıca kolay bir kuruluma sahip. Ergonomik tasarımı ve kaliteli yazılımı sayesinde oldukça tercih ediliyor.

3) Elgato Game Capture HD60 Pro

Elgato Game Capture HD60 Pro, 1080p 60FPS kayıt yapabiliyor ve USB 3.0 portuna sahip. 60mbps bit hızına sahip olan cihaz, canlı yayın esnasında 720p 60FPS kayıt yapabiliyor.

4) Razer Ripsaw HD

Piyasadaki en iyi fiyat performans kayıt cihazlarından birisi olan Razer Ripsaw HD, 4K 30FPS veya 1080p 60FPS kayıtlar gerçekleştirebiliyor. Cihaz, şık tasarımı ile oldukça kullanışlı. 1080p yayın yapabilen bu kayıt cihazı, maalesef ki herhangi bir video düzenleme veya ses yazılımına sahip değil.

5) Elgato Game Capture 4K60 Pro

Profesyonel kullanıcıların tercih etmiş olduğu bu kayıt cihazı, 4K 60FPS ve 1080p 60FPS kayıt yapabiliyor ancak düşük segment grafik kartı ve işlemciye sahip bilgisayarlar için önerilmiyor. Ayrıca çok fazla depolama alanı istiyor.

[contact-form-7 404 "Not Found"]