GameX 2019’un bilet satışları başladı!

Türkiye’nin en büyük dijital oyun ve eğlence fuarı olan GameX, bu sene oyunseverleri 5-9 Eylül tarihleri arasında bir araya getirecek. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile katılımcılarının dopdolu bir 4 gün geçirmesini sağlayacak.

GameX 2019’da düzenlenecek olan oyun turnuvaları sayesinde doyasıya rekabet edebilir, sevdiğiniz YouTuber ve Streamerlar ile tanışabilir ve arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her sene düzenlenen cosplay yarışmaları bu sene de hızını kesmeden devam edecek. Bireysel ve grup olarak ikiye ayrılan cosplay yarışması, birbirinden efsanevi cosplayerlara ev sahipliği yapacak. Indie Oyunlar Bölümü’nde ise bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen oyunları deneyimleyebileceksiniz.

Geek Bazaar bölümünde sevdiğiniz oyunlara, filmlere ve dizilere vb. ait tişörtleri, posterleri, kozmetikleri ve daha fazlasını satın alabileceksiniz. Workshop alanı da sizlere alanında uzmanlaşmış kişilerden destek almanızı sağlayacak. B2B alanında ise sektörün önde gelen isimleriyle görüşerek iş ağınızı genişletebileceksiniz.

Eğer siz de eğlencenin dorukta olacağı bu fuara katılmak istiyorsanız bu adres üzerinden bilet satın alabilirsiniz.

GameX 2019 hakkında daha fazla bilgi almak için de GameX’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]