CS:GO’nun Danger Zone moduna rütbe sistemi eklendi

E-spor denince akıla ilk gelen isimlerden biri olan CS:GO’ya çok uzun bir süredir büyük güncelleme gelmiyordu. Görünüşe göre sonunda geliştiriciler oyuna yeni içerikler eklemeye karar vermiş. Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte oyunun Battle Royale modu olan Danger Zone’a rütbe sistemi eklendi. Oyuncular artık Lab Rat I ve The Howling Alpha rütbeleri arasında bir rütbe edinebilecek.

Şu an itibariyle, oyuncular profillerinde toplam üç ayrı rütbeye sahip olacaklar: rekabetçi rütbesi, yoldaş rütbesi ve Danger Zone rütbesi.

CS:GO Oyuncuları Danger Zone Modunu İstemiyor

Güncellemenin Twitter üzerinden açıklanmasından kısa bir süre sonra, en çok beğeni alan yorumların içeriği genelde çoğu kişinin Danger Zone’yi oynamadığı ve tamamen farklı bir güncelleme istediği gerçeğiyle ilgili. 128 tick sunucular, daha iyi bir hile önleme sistemi, yeni bir kasa ve hatta yeni bir operasyon bu isteklerin en önemli örnekleri olarak adlandırılabilir.

Danger Zone, yayınlandığı zamandan bu yana CS:GO topluluğundan çok karmaşık geri dönüşler aldı. Bazı oyuncular, geleneksel rekabetçi modundan uzaklaşmanın eğlenceli bir yolu olduğunu düşünüyor. Bazı oyuncular ise Danger Zone’yi işe yaramaz görüyor ve yapımcıların zamanının çekirdek oyunun geliştirilmesi için harcanması gerektiğini düşünüyorlar.

Oyuncular daha önce birçok kez istemedikleri güncellemeler ile karşı karşıya kalmıştı, görünüşe göre bu güncelleme de onlardan biri. CS:GO oyuncuları, kendi istediklerinin oyuna eklenmemesinden bir hayli mutsuz. Peki sizce Valve, ilerleyen zamanlarda bu istekleri yerine getirecek mi?

[contact-form-7 404 "Not Found"]